O nás

Firma GYNPHARMA s.r.o. byla založena v r.2007. Naším cílem bylo vytvoření kvalitních doplňků stravy za rozumnou cenu. Oslovili jsme odborníky z oblasti výuky a výzkumu a uplatnili jsme jejich informace v praxi. Výsledkem jsou potravní doplňky rostlinného původu s prověřeným vysokým obsahem účinných látek. Přidané látky (např.vitamin C a vitamin D přispívají k normální funkci imunitního systému), navíc zvyšují efektivnost. Přejeme Vám šťastnou volbu při výběru!

Sdělení o spolupráci

Od r. 2016 Gynpharma s.r.o. zahájila exkluzivní spolupráci v oblasti distribuce portfolia našich doplňků stravy pro Českou republiku.

Výhradním distributorem se stala firma APOTEX/AUROVITAS a od r. 2022 je to firma SENIMED s.r.o., nicméně GYNPHARMA s.r.o. je stále výrobcem uvedených doplňků.

Nové složení a nové výrobky

Od podzimu 2018 se společnost Gynpharma (výrobce) a společnost Apotex a posléze Aurovitas (distributor) dohodly na inovaci doplňků stravy Betaglukan IMU 200 mg, Betaglukan FORTE 250 mg a Betaglukan JUNIOR 100 mg.

Zvýšili jsme čistotu samotného betaglukanu ze 70% na 80% ( viz certifikát) a ke stávajícímu složení Betaglukanu IMU 200 mg a Betaglukanu FORTE 250 mg jsme přidali vit.D, který významně podporuje činnost imunitního systému.

Další inovací je od podzimu 2020 výroba Betaglukanu EXTRA 400 mg s vit.C.

© 2007 - 2023 GYNPHARMA s.r.o.

facebook